Brusselbrussel-marktbrussel-triomfboog-park

Markt in het Abattoir

Elk weekend vind in het voormalige slachthuis van Anderlecht in Brussel een grote markt plaats. Wekelijks trekken vele kooplustigen naar deze gezellige trekpleister in Brussel.

Brussel_Abattoir-markt

De markt in het Abattoir heeft een multicultureel karakter en staat bekend om haar grote variëteit van aangeboden koopwaar. Marktkramen vol groenten, fruit, vlees, vis, planten, textiel, schoenen, elektro, brocante en meer. Op de markten van Abattoir kun je alles vinden en nog eens voor de beste prijs ook!

De markten vinden elke vrijdag, zaterdag en zondag, plaats van 7.00 tot 14.00 uur.

Brussel_markt-abattoir

Boeremet
Tevens vindt op het terrein op regelmatige basis de zogenaamde Boeremet plaats. De organisatie omschrijft zichzelf als volgt: “De Boeremet staat voor fun, is shopping maar ook een markt, en bovenal het is after-work. Het terrein hangt vol met sfeervolle belichting, een hippe dj staat achter de draaitafel, je stilt je trek bij tal van foodstores,nipt aan heerlijke drankjes bij de diverse bars, en verwacht veel mensen op de been! Dit alles is te vinden onder de overdekte markt van Abattoir. De bijeenkomsten starten vanaf 17.00 uur tot uiterlijk middernacht.

Abattoir
Ropsy Chaudronstraat 24, Anderlecht, Brussel

Brussel_Abattoir-markt

Locatie

Reageer op dit artikel
Mail de redactie
Share dit artikel op Facebook!
Tweet dit artikel op Twitter!
Deel dit artikel!


Brussel in 4K

Mooie video over Brussel en haar bezienswaardigheden.